1. Головна

Швейне виробництво жіночого одягу

Пошиття жіночого одягу з ваших чи наших тканин, лекал.

Виробництво жіночого одягу LadyLike

Вся продукція торгової марки LadyLike випускається на власних виробничих потужностях в Україні. Робота на першокласному обладнанні, строгий контроль на кожному етапі виробництва, ретельно відібрані матеріали та сучасні технології пошиття гарантують кінцевому споживачеві високоякісний жіночий одяг. На підприємстві приділяється особлива увага питанням дизайну, конструюванню та виробництву предметів одягу, розробці та впровадженню нових матеріалів, лекал, комп'ютерних програм, високих технологій, а також людському фактору – майстерності модельєрів, дизайнерів, конструкторів, закрійників, кравців тощо.

Фабрика працює з 2002 року та успішно експортує свої вироби до Європи. У виробництві використовуються тільки якісні тканини та фурнітура. Ми виготовляємо жіночий одяг відповідно до найвищих стандартів, постійно аналізуючи тенденції моди, і враховуючи попит - саме тому модний одяг фірми "LadyLike" має успіх у покупців. Ми пропонуємо широкий асортимент одягу: різні моделі брюк, тунік, спідниць, жакетів, костюмів, суконь, сарафанів.

Наш творчий колектив стежить за тенденціями та трендами колекцій зарубіжних та вітчизняних виробників одягу, адаптуючи їх до попиту на внутрішньому ринку країни. Наша компанія створена для того, щоб показати, що виробництво жіночого одягу в Україні заслуговує на увагу і знаходиться на гідному рівні.

Невеликий список наших партнерів з усього світу:

River Woods (Рівер Вудс) AP (ейпі)Axiome (Аксіом)Carole Richard (Кароль Річард)Excellent (Екселенд)Kjbrand (Кджей бренд)Louise (Луїз)Manouk (Манук)more mero (Морі меро)No frills (Ноу фрілс)riu (Ріу)Verchy (Верчі)Xavanne (Ксаванна)Zerotonine (Зеротонайн)

Адреса виробництва: Україна, Житомирська обл., м. Звягель (Новоград-Волинський), вул. Островського, 2а, 11700